- Paladone

Цена
€9 00 / 17 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Карти за игра |
| Тип продукт. | Карти за игра |
| Бранд | Paladone |
| Бранд | Paladone |
| Цвят | Mногоцветен |
| Цвят | Mногоцветен |
| Материал | Картон |
| Материал | Картон |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Платформа | Неприложимо |
| Тип карта | Физическа карта |
| Номинална стойност (EUR) | 0 |
| Метод на доставка | Физическа карта |
| Регион | Глобален |
| Продължителност на абонамент | Неприложимо |
| Валута | BGN |
| Заглавие на игра | Minecraft |
| Срок на валидност (months) | 0 |
| Възрастова категория | PEGI 3 |
| Изисква активиране | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Карти за игра Paladino Minecraft – Водоустойчиви
Внесете блоковия свят на Minecraft в следващата си игра с тези официално лицензирани, водоустойчиви карти за игра. Изработени от издръжлив материал, лесно се почистват и са идеални за игри на открито, край басейна или за ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Официално лицензиран дизайн на Minecraft — Включва емблематични изображения и герои от Minecraft.
- Водоустойчиви и издръжливи — Направени от висококачествен водоустойчив материал, устойчиви на разливания и употреба на открито.
- Стандартно тесте — 54 карти (52 карти за игра + 2 жокера), подходящи за всички стандартни игри с карти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Paladone |
| Тема | Minecraft |
| Материал | Водоустойчива пластмаса |
| Брой карти | 54 |
| Размери | 6.3 x 8.8 см |
Какво има в кутията
- 1 x Тесте от 54 карти за игра
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







